Vše pro dům či zahradu

Oheň nás fascinuje již mnoho let

Z fyzikálního hlediska se oheň řadí do kategorie plasma. Hned, jakmile jej člověk poznal, tak využíval jeho neobyčejných vlastností – zdroj tepla a energie. Umí člověka ochránit před nepřítelem, umí ohřívat tělesa i jídlo. Ovšem od té doby se mnohé změnilo – dnešní jedinci jsou mnohem kultivovanější a našli si mnoho způsobů, jak oheň zkrotit.

Číst dál: Oheň nás fascinuje již mnoho let

Dodejte svému domovu osobní atmosféru

Také máte jeden doma? Mluvím o fotoobraze, který je dnes velkým trendem. Fotografie nebo jiný obrázek, který toužíte mít nad postelí, si dnes nechává natisknout čím dál více lidí. Tímto způsobem vnesete do svého bytu něco osobního a něco, co vás bude hřát na srdíčku. Můžete si tak nechat vyvolat třeba fotky z dovolené nebo ze svatby. Využijte proto nabídky firem, které se specializují na velkoplošný tisk a mají technologie, které jsou potřebné k výrobě a potisku velkých formátů. Výsledky jejich práce potkáváte denně kolem silnic v podobě billboardů.

Číst dál: Dodejte svému domovu osobní atmosféru

Stín v letní výhni.

Firma Tennis EQ se zaměřuje především na výrobu pohledových a stínících plachet, tenisových zástěn, pohledových a stínících sítí a reklamních tenisových plachet, jež se instalují na tenisové kurty.

Reklamní plachty jsou nenásilnou, ale přitom velmi efektivní formou reklamy, kterou si lidé jistě zapamatují. Můžou být umístěny jak na tenisových kurtech, plotech, stěnách budov, či na něčem jiném. Kdežto stínící plachty vás ochrání před nepříjemným sluníčkem i když je pravé poledne.

Vybírat si můžete vždy z mnoha materiálových i barevných provedení, je to jen na vás.

Masivní interiérové dveře

Jestliže hledáte krásné a kvalitní interiérové dveře, jste na správném místě. Tyto dveře se hodí do všech typů interiérů v bytech, rodinných domech či kancelářích. Vybírat můžete z mnoha typů povrchů a nejrůznějších provedení. Na základě vašeho přání jsme interiérové dveře schopni dodat i v široké škále atypických provedení. Firma dřevoobchod Liška se specializuje na výrobu masivních smrkových a palubkových dveří i zárubní. Přirodní dřevo je zdravotně nezávadný materiál, který je charakteristický dlouhou životností a vysokou kvalitou, nadchne vás také svou estetickou stránkou.