Vše pro dům či zahradu

Vyrábíme saunové palubky

Stále častěji se v moderních domech objevují sauny. Jestliže jste si účinky sauny oblíbili, můžete si postavit saunu i vy. Ke stavbě sauny budete potřebovat kvalitní materiál, který vám zajistí dlouhou životnost. Obraťte se na firmu Puidukoda CZ s.r.o., která má ve svém portfoliu saunové palubky Zlín. Tato mladá společnost se na českém trhu s maloobchodním prodejem objevila v roce 2013. Velkoobchodní činnost tato firma zahájila o tři roky dříve.

Číst dál: Vyrábíme saunové palubky

Dřevostavby na míru

Když se řekne dřevostavba, spousta lidí si jako první představí velký rodinný dům. Ale pod pojmem dřevostavby se nachází také menší stavby, jako jsou zahradní domy, altány či pergoly. Dřevostavby Zlín budou vyhledávat zejména majitelé rodinných domů, kteří chtějí zútulnit svou velkou zahradu. Ale zahradní dřevostavby mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Mohou vám totiž sloužit jako úložný prostor.

Číst dál: Dřevostavby na míru

Oběhové čerpadlo šetří energii

ekologické kotle

Nenahraditelnou součástí každého rodinného domu je čerpadlo. V současné době jsou k dostání čerpadla všeho druhu. Některá slouží k odčerpávání vody ze zatopených sklepů, jiná zase nachází uplatnění při cirkulaci vody z domácí studny. Ale nesmíme opomenout ani čerpadla, která slouží k čerpání kapaliny v systémech ústředního, podlahového a etážového vytápění.

Zima už klepe na dveře a začínáte přemýšlet, jak ušetřit energii na vytápění. Každý kotel, ať už se jedná o kotle na tuhá paliva či ekologické kotle, má za úkol zahřát vodu v topné soustavě. Aby se pak tato voda dostala do radiátorů, které produkují teplo v místnostech, je použito oběhové čerpadlo, které přenáší vodu potrubním systémem. Díky tomu si pak můžete užívat tepla v místnostech svého domu.

Číst dál: Oběhové čerpadlo šetří energii

Obkladačské práce

Pokládání velkoformátových obkladů a dlažeb je technicky velmi náročnou činností, vyžadující především precizní přípravu rovinatosti podkladu. Montáž také vyžaduje přesné vedení spár a vyrovnání výškových rozdílů mezi jednotlivými dlaždicemi. Obkladačské práce Brno jsou zárukou, že realizace zakázek většího či menšího rozsahu proběhne včas a v nejvyšší kvalitě. A1 TEAM má v oboru kompletní pokládky teras či balkonů nebo obkladů koupelen bohaté a dlouhodobé zkušenosti.

Číst dál: Obkladačské práce