Vše pro dům či zahradu

Autojeřáby Miroslav Harsa

Plánujete stavbu? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se stavba neobejde? K realizaci yvsoké budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Hodonín, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990, což potvrzuje její vysokou kvalitu a profesionalitu služeb. V jejich portfoliu najdete veškeré práce, které jsou spojené s provozem autojeřábu. Autojeřáby si můžete pronajmout s profesionálním řidičem, který zajistí provoz jeřábu.

Koupelny Brno

Společnost A1obklady se zabývá rekonstrukcí bytových jader, pokládkou a prodejem velkoformátových obkladů a dlažeb, a také rekonstruuje koupelny Brno. Na jejich stránkách si můžete prohlédnout sortiment, reference i galerii již zrealizovaných projektů. Společnost také nabízí služby architekta či designéra, který vám pomůže zrealizovat vaše představy. Společným úsilím tak dojdete k interiéru vašich snů.

Číst dál: Koupelny Brno

Akvárium jako doplněk vašeho domu

Existuje spousta lidí, kteří si své byty zkrášlují o krásné bytové doplňky. Ukojí s tím své choutky o dokonalosti. Kdo ale touží o opravdu příjemném pocitu bublající vody, tomuto životodárném živlu, měl, měl by zamýšlet nad koupením akvária.
V akváriu se mu budou prohánět všemožné rybičky. Od sladkovodních po mořské dle jeho uvážení. Má možnost si vybrat z neomezených možností velikosti akvária, od drobných kulatých akvárií až po velké, několikaset litrová, ve kterých se může prohánět i větší ryba a ne pouze rybička.

Číst dál: Akvárium jako doplněk vašeho domu

Vyrábíme saunové palubky

Stále častěji se v moderních domech objevují sauny. Jestliže jste si účinky sauny oblíbili, můžete si postavit saunu i vy. Ke stavbě sauny budete potřebovat kvalitní materiál, který vám zajistí dlouhou životnost. Obraťte se na firmu Puidukoda CZ s.r.o., která má ve svém portfoliu saunové palubky Zlín. Tato mladá společnost se na českém trhu s maloobchodním prodejem objevila v roce 2013. Velkoobchodní činnost tato firma zahájila o tři roky dříve.

Číst dál: Vyrábíme saunové palubky

Dřevostavby na míru

Když se řekne dřevostavba, spousta lidí si jako první představí velký rodinný dům. Ale pod pojmem dřevostavby se nachází také menší stavby, jako jsou zahradní domy, altány či pergoly. Dřevostavby Zlín budou vyhledávat zejména majitelé rodinných domů, kteří chtějí zútulnit svou velkou zahradu. Ale zahradní dřevostavby mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci. Mohou vám totiž sloužit jako úložný prostor.

Číst dál: Dřevostavby na míru

Oběhové čerpadlo šetří energii

ekologické kotle

Nenahraditelnou součástí každého rodinného domu je čerpadlo. V současné době jsou k dostání čerpadla všeho druhu. Některá slouží k odčerpávání vody ze zatopených sklepů, jiná zase nachází uplatnění při cirkulaci vody z domácí studny. Ale nesmíme opomenout ani čerpadla, která slouží k čerpání kapaliny v systémech ústředního, podlahového a etážového vytápění.

Zima už klepe na dveře a začínáte přemýšlet, jak ušetřit energii na vytápění. Každý kotel, ať už se jedná o kotle na tuhá paliva či ekologické kotle, má za úkol zahřát vodu v topné soustavě. Aby se pak tato voda dostala do radiátorů, které produkují teplo v místnostech, je použito oběhové čerpadlo, které přenáší vodu potrubním systémem. Díky tomu si pak můžete užívat tepla v místnostech svého domu.

Číst dál: Oběhové čerpadlo šetří energii