Vše pro dům či zahradu

venkovní žaluzie Třebíč

Chcete šetřit energii? Nainstalujte venkovní žaluzie!

Stále častějším řešením ochrany interiéru před sluncem jsou venkovní žaluzie Třebíč a rolety. Současně se jedná o výraznou úsporu energie v zimních měsících. Pojďme se na venkovní žaluzie a rolety podívat podrobněji.

Venkovní žaluzie a jejich variabilita

Venkovní žaluzie, jak už samotný název napovídá, se instalují před okna. Jedná se o velmi účinnou tepelnou ochranu budov. Jsou-li venkovní žaluzie stažené, odráží sluneční paprsky, které tak nedostanou šanci dostat se dovnitř budovy. V interiéru je tak zajištěno příjemné klima, aniž by byla použita klimatizace. Lamely je možné různě naklápět, a tak si světlo regulujete dle svých potřeb. A venkovní žaluzie Třebíč nebrání ani přirozenému větrání otevřeným oknem.

Ovládání venkovních žaluzií je různé – buď je použita manuální klika, nebo motor. Venkovní žaluzie jsou oblíbené díky své dlouhé životnosti a barevné stálosti. K dostání jsou různé venkovní žaluzie. Odlišnosti jsou zejména ve tvaru a šířce lamely, a také v již zmíněném ovládání.

Venkovní rolety nechrání pouze proti slunci

Druhou variantou zastínění interiérů jsou venkovní rolety, které chrání nejen proti slunci, ale také představují ochranu před únikem tepla přes okenní otvor. Venkovní rolety se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi a za zmínku určitě stojí i jejich dlouhá životnost. Venkovní rolety jsou pevné a při jejich stažení si vybudujete i vynikající protihlukovou ochranu.

Ovládání venkovních rolet je různé. Velké popularitě se těší hlavně motorické ovládání, které je komfortní. Ale jsou k dostání i venkovní rolety ovládané ručně.

Vyberte si buď venkovní žaluzie Třebíč či rolety. S nabídkou na trhu budete nadmíru spokojeni. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit