Vše pro dům či zahradu

Nejlepší spojovací materiál v Brně

Co je spojovací materiál? To asi všichni ví... ale pro jistotu si ještě zopakujem nejčastější podprodukty, které do "spojáku" patří. Znáte písničku od Mandrage? Tahat tě za vlasy, dýchat ti do tváře... bla bla... ano, ŠROUBY A MATICE! Správně! A pokračujeme všem známou HMOŽDINKOU do které vjíždí VRUTY. A končím u niti. Ehm, chtěl jsem říct - NÝTY. 

V tuto chvíli jsem vám vyjmenovla nabídku firmy Spojovací materiály Brno. Víte co je jejich výhoda? Můžete si u nich objednat ve velkém pomocí rychlého formuláře na frigomont.cz! Tak šup šup!

I zákazník nebo důležitý obchodní patrner se může ztratit na cestě

Ten, kdo vymyslel GPS navigaci byl bezpochyby génius! Že nevíte, kdo to byl? No nebyl to ani tak jeden člověk jako tým. Tým Ministerstva obrany USA. Pokud o vývoji navigace GPS chcete vědět víc, mrkněte na Wikipedia.

Někdy by takové orientační systémy potřebovali i lidé, že? Samozřejmě, že mohou použít GPS, ale v budově, kde hledáte konkrétní osobu nebo kancelář vám navigace asi moc nepomůže. V tom případě je třeba se zorientovat podle dostupného orientačního systému jako orientační tabule, plánu nebo se spolehnout na svůj vnitřní kompas.


Když je něco ve vzduchu, sáhneme po plošinách


... a to zejména po těch teleskopických. Proč zrovna tento druh plošin? Co vlastně znamená slovo "teleskopický"? Někdy je teleskopické považováno to, co je viditelné pouze dalekohledem, například hvězdy na obloze. Frekventovanější význam je pak pro teleskopické zařízení vnímáno jako "výsuvný" či "zasouvací". Teleskopické plošiny se pak dají přeložit jako vysokozdvižné plošiny. Tyto plošiny mají maximální pracovní výšku až 22 metrů! K čemu se dají využít? Zejména k montážím ve větších výškách jako jsou pouliční osvětlení nebo jakékoliv jiné osvětlení. Pro bezpečnostní účely mají dostatek teleskopických plošin v zásobě Hasiči ČR. Samozřejmě tyto plošiny najdou uplatnění taktéž ve stavebnictví, když není po ruce lešení. Navíc na revitalizaci fasád není možné stavit lešení, které by fasády mohlo poškodit. Opravdoví frajeři na teleskopické plošiny jsou INREKA Plošiny z Uherského Brodu.