Vše pro dům či zahradu

Kolik stojí lamelové clony?

Hledáte vhodný typ vrat do průmyslu a myslíte, že jsou pro vás průmyslové PVC závěsy to právé? Vyhovují vím ve všech směrech a jediná věc, kterou ještě potřebujete zjistit, je jejich cena? Tak potračujte ve čtení, máme pro vás ten nejspolehlivější způsob, jak jejich cenu zjistit.

průmyslové pvc závěsy

 Průmyslové závěsy

Abychom se ujistili, že jsme tu kvůli stejnému typu průmyslových vrat, definujeme si, co to vlastně průmyslové závěsy jsou. Je to typ průmyslových průchodů, který je oblíbený hlavně kvůli tomu, že dovoluje snadný a velmi rychlý průchod osob i strojů mezi dvěma místnostmi. Navíc brání velkým ztrátám tepla a tím šetří náklady na vytápění a energie. Další jejich vlastností je schopnost eliminovat průvan.

Jak zjistit cenu?

Tady se nachází kámen úrazu pr ovětšinu zájemců o plastové lamelové clony. Jedná o zboží vyráběné na míru, takže zjistit jednotnou orientační cenu pro všechny je téměř nemožné. Je ale velmi snadný způsob, jak ji zjistit. Tím je odeslání poptávky s přesnými specifikacemi vašich požadovaných clon. Výrobce většinou budou zajímat následující informace:

  • Rozměry vrat
  • Síla pásů
  • Šířka pásů
  • Způsob využití

S těmito informaci už pak bude výrobce vašich vrat schopen stanovit orientační cenu přímo pro vás na míru. Je to sice složitější, než si to přečíst na stránkách, ale za svou námahu získáte mnohem přesnější návrh ceny.

Výrobce lamelových clon

Výrobou lamelových clon se v České republice zabývá firma Spedos, která nabízí také spoustu dalších průmyslových i personálních vstupů a kromě toho také bezkonkurenční servisní služby.

lamelové clony

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit