Vše pro dům či zahradu

Renovace fotbalového hřiště není jednoduchá

Jste-li fotbalistou, trenérem nebo správcem fotbalového hřiště, jehož povrch je tvořen umělým trávníkem zcela jist víte, že je třeba se o tento sportovní povrch starat. Pokud tak neučiníte hrozí poškození povrchu vlivem povětrnostních podmínek nebo ještě hůř poranění samotných fotbalistů, kteří se na něm pohybují, jelikož povrch ztrácí svou původní vlastnost a stává se nebezpečným, zejména kluzkým.

regenerace fotbalového trávníku

Podívejme se na službu regenerací fotbalového trávníku z pohledu společnosti Goldreturn, která nabízí komplexní řešení a údržbu sportovních povrchů, tak definuje nutnost pravidelné údržby takto: " Pokud se jedná o víceúčelové hřišťě, kde je sportovní povrch z umělé trávy s křemičitým vsypem, nastává po několika letech provozu zhoršení užitných vlastností, které je pro uživatele většinou již citelné.

Intenzívním zašlapáním vsypu do vláken trávníku, společně s pylovým spadem a ostatními vnesenými nečistotami, se stává hrací povrch méně propustný pro dešťové srážky. Zároveň ztrácí svou vnitřní pružnost a po dešti je až nebezpečně kluzký."

Fotbalovému trávníku je jako šitá na míru technologie, která spočívá v hloubkovém provzdušnění a s ním spojené s napřímení vláken trávníku. Pokud je nutné, pracovníci společnosti Golreturn, trávník čistí, popřípadě mění vnitřního degradovaný vsyp, který se vkartáčuje do povrchu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit