Vše pro dům či zahradu

Kvalitní chladírenské dveře nabízí Frigomont

Existují potraviny, které je třeba uchovávat v chladu nebo mrazu, do této kategorie spadají například mléčné výrobky, masné výrobky a spousta jiných produktů, které najdeme na pultech v supermarketech.

chladírenské dveře

Každý z nás má zřejmě ve své domácnosti lednici, ve které uchovává zmíněné výrobky, v obchodech vidíme velké chladicí boxy, ale jak to vypadá ve skladech už ví málokdo? Ve skladech můžeme najít chladící haly, ve kterých se udržuje potřebné klima jen pár stupňů nad nulou. Jak ale zabezpečíme, aby bylo klima stabilní? Materiálem boxu a hlavně dobrými chladírenskými dveřmi.

Společnost Frigomont založená v roce 1994, působí v oboru servisu, montáže a prodeje chladírenských, mrazicích a klimatizačních technologií. Ve jejim sortimentu můžete nalézt dvě varianty chladírenských dveři a to jak otočné, tak posuvné.

Základní paramentry chladírenských dveří:

  • -Standardní provedení dveří 480 TN

Standardně bez prahu . Křídla dveří jsou zateplená, tlouštky 60-68 mm s chladírenským těsněním po celém obvodu křídla, rám křídla je v provedení eloxovaný hliník. Za příplatek je tento typ dveří možné dodat v provedení s automatickým elektrickým pojezdem.

  • -Povrchová úprava křídla

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ – LAKOVANÉ BÍLÉ: pozinkovaný lakovaný plech tloušťky do 0,65 mm, barva bílá RAL 9010 (pouze informativní), za příplatek lze i jiné barevné provedení.

  • -Nadstandardní provedení povrchu křídla

a) provedení sklolaminát: křídlo - povrch vysoce odolný nekorodující materiál tloušťky do 2 mm v provedení hladkém (jen barva bílá) nebo embos - vroubkovaný (barva bílá nebo šedá) orámované eloxovaným hliníkovým profilem,

b) provedení nerez: křídlo - povrch nerez plech hladký, popř. kroužkový tl. do 0,8 mm orámované eloxovaným hliníkovým profilem

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit