Vše pro dům či zahradu

K čemu slouží nástěnná vitrína

Informační nástěnná vitrína může v závislosti na potřebách sloužit jako informační a reklamní poutač. Pokud chceme informovat obyvatele sídliště o periodickém kontrolách plynového zařízení, přijde nám vhod prosklená nástěnná vitrína.

závěsné vitríny ologované

Pokud je však nástěnná vitrína umístěna v obchodě, provozovně, hotelu nebo restauraci, bude se nazývat jako reklamní skříňka. Místo těchto výkladů a stránek slouží k prezentaci nabídky, produktu, služby nebo propagace. Má nás přesvědčit, abychom použili to, co dané místo nabízí, to znamená, že slouží reklamě. Stejně dobře poslouží také na nabídku zboží v prodejnách.

Nástěnná vitrína pro venkovní použití


Pokud chceme, aby byla nástěnná vitrína venku, musí splňovat několik základních pravidel. Především musí být vitrína odolná vůči vnějším faktorům. Musí být vyrobena z odolných materiálů, měla by mít eloxované hliníkové profily a záda z galvanizované a potažené oceli. Silné sklo zabrání snadnému rozbití vandaly. Venkovní závěsná vitrína by měla být uzavřená, proto lze pořídit i modely s integrovaným zámkem. Pokud je vitrína na místě, kde v noci není dostatečné venkovní osvětlení, mělo by být zabudováno vnitřní osvětlení. Je to důležité zejména na zastávkách a nástupištích, kde se jízdní řád používá i v noci.

Co hledat při nákupu nástěnné vitríny?


Základní věcí, které bychom měli věnovat pozornost, je velikost skříně. Závěsná vitrína může být objednána na individuální žádost zákazníka nebo vybrána ze standardní nabídky výrobce. Firma Expoint nabízí kvalitní závěsné vitríny různých rozměrů. Všechny závěsné vitríny jsou standardní kalené sklo, rámy mají stříbrnou barvu. Vybírat si můžete rozličné velikosti, podle toho, kde bude vitrína umístěna. Zavěšení není složité, není potřeba objednávat technika. Některé modely mají posuvná dvířka na zboží.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit