Vše pro dům či zahradu

Jak na servis hydraulických systémů?

Používáte hydraulické systémy? Stejně jako většina přístrojů, které hojně využíváte, tak i hydraulické systémy si vyžadují pravidelnou kontrolu. O tu se postarají specializované firmy. Servis hydraulických systémů najdete v portfoliu služeb společnosti MHI servis spol., s.r.o., která se může pyšnit nejen bohatými zkušenostmi, ale také pestrou škálou služeb a produktů.

Číst dál: Jak na servis hydraulických systémů?

Výroba nábytku z umakartu

Vysokotlaký laminát neboli HPL je všeobecně známý spíše pod názvem umakart a je jedním z materiálů používaných při výrobě nábytku. V Československu byl vyráběn přibližně od 40.let 20.stol. Jedná se o slisované kraftové papíry, které se při vysokých teplotách vytvrzují lisováním s umělou pryskyřicí. Výsledný materiál je silný asi jeden milimetr, je velice odolný a dále se lepí na nosné desky. Asi nejznámějším příkladem využití umakartu při stavbě bytových jader v panelových domech. Výroba nábytku z umakartu je v dnešní době populární díky širokému spektru nabízených barev, jednoduché údržbě a odolnosti.

Matrace

Nejdůležitější místností každého domova je bezpochyby ložnice. Neradi ji ráno opouštíte, ale pak se celý den na ni těšíte. V ložnici si totiž můžete dopřát žádoucí odpočinek a spánek, který je pro tělo po náročném pracovním dni velmi důležitý. Člověk spánkem stráví asi třetinu svého života, a to je jeden z hlavních důvodů, proč byste si měli koupit kvalitní matraci, která vám bude svými vlastnostmi nadmíru vyhovovat.Matrace vám nabídne komfort, který potřebujete.

Číst dál: Matrace

Strojní omítky

Hledáte firmy, které provádí strojní omítky? Pak je tu pro vás firmy Omítky Juřík. Je to malá stavební společnost, zaměřující se výhradně na provádění strojních omítek, která pracuje v oboru více než třicet let.

A čím se liší tyto omítky od obyčejných? Strojní omítky mají na rozdíl od klasického ručního omítání řadu výhod k nimž patří kvalitnější a odolnější omítka, rychlá realizace, minimální ztráty a úspora nákladů.

Číst dál: Strojní omítky

Polykarbonátové desky

Na trhu s moderními stavebními materiály si stále více příznivců získávají polykarbonátové desky. Mají řadu vynikajících vlastností a také dlouhou životnost. Polykarbonátové desky se uplatní jak ve stavebnictví, tak i v zemědělství či v různých průmyslových odvětvích. Prodejem polykarbonátových desek Lexan pro tepelně izolační a bezpečnostní zasklívání se dlouhodobě zabývá firma TERCOPLAST s.r.o.

Číst dál: Polykarbonátové desky