Vše pro dům či zahradu

Autobusové zastávky - zajímavý reklamní prostor

Autobusové zastávky jsou častým objektem zájmu mnoha mladých designérů. Tento objekt je totiž vyjímečný tím, že musí splňovat určité předpisy, být pohledný a účelový. Ze zastávek se tak stávají muchomůrky, plechovky, květiny nebo třeba vzkazovník. Některé firmy si nechávají vypracovat kreativní koncept pro své marketingové oddělení a využívají zastávky pro svou propagaci. Tomuto využití obvyklé věci netradičním způsobem pro reklamu se říká ambientní médium.

Ovšem tato forma není pro každou firmu. Hodí se pro zvýšení povědomí o značce, utužení loajality zákazníkům, ale dávejte si pozor na cílovou skupinu. Pokud cílíte na vyšší třídu, která nejezdí autobusem, tvrdě narazíte a peníze jenom proletí oknem.

Tungsten Inert Gass svářečka

Rozhodujete se o koupi svářečky, ale těžko se orientujete v bohatém sortimentu? TIG (Tungsten Inert Gass) je svařovací metoda, která využívá teplo uvolňované ze zapáleného elektrického oblouku, udržovaného mezi neroztavitelnou elektrodou (wolfram) a svařovaným dílem. Wolframovou elektrodu drží svařovací pistole vhodná pro přenos potřebného svařovacího proudu, která chrání samotnou elektrodu a svařovací lázeň před atmosférickou oxidací prostřednictví proudu inertního plynu proudícího z keramické hubice. Může se použít ruční přidávání svařovacího materiálu, nebo svařovat jen natavením okrajů svařenců. TIG svářečka je vhodná pro materiály jako ocel hliník nebo slitiny.

Rozhlas patří do každého města

Každá obec i město musí mít zařízení, jehož prostřednictvím bude informovat včas obyvatele před případným nebezpečím, například před požárem a povodněmi. Nejrozšířenější mezi dorozumívacími systémy je drátový obecní rozhlas, který musí být vybaven kvalitním zesilovačem a reproduktory. Záleží na tom, v jaké vzdálenosti reproduktory budou situované, kolik jich bude a podobně. Na základě toho se pak koupí vhodný zesilovač.

Číst dál: Rozhlas patří do každého města

Sháníte hydraulické šroubení?

MHI servis je specialistou na hydraulické hadice, hydraulické šroubení a spojovací prvky, hydraulické prvky, držáky trubek i rychlospojky. Sídli v Brně a navštívit zde můžete sklad o 1 000 metrech čtverečních. Nabízí jak široký výběr zboží, tak poradenské a pomocné práce. Jejich servis nabízí 24 hodinovou pohotovost, a proto kdyby se vám cokoliv pokazilo, nebojte se na ně obrátit.