Vše pro dům či zahradu

Podlahy v průmyslových halách

Pokud vaše hala potřebuje průmyslové podlahy gumové zátěžové, tak materiál Sportec je správná volba. Pryžové podlahové krytiny a podložky Sportec se vyrábějí z 90% z kvalitních recyklovaných pryžových materiálů a pro své jedinečné vlastnosti mají široké využití. Podlahy Sportec, jsou pružné a zároveň poskytují adekvátní podporu a odraz, čímž chrání klouby a vazy pracovníků a celkově zvyšují bezpečnost. Jsou protiskluzové, odolné vůči mechanickému poškození, odpuzují vodu, zvukově izolují a chrání svrchní podlahové krytiny před poškozením. Snadno a rychle se instalují, údržba je nenáročná. Zákazník může vybírat z jednobarevných i vícebarevných škál, což zaručuje barevné sladění s jakýmkoliv interiérem.

Plachty s designem

Téměř každá stavební firma se bez reklamních plachet neobejde. Dnes se často setkáváme s reklamní plachtou na nevyužívaných nemovitostech, které se snaží prodat realitní kanceláře. V některých případech je třeba zhotovit potisk plachet co nejrychleji a nejeefektivněji. V této disciplíně vyniká firma Tennis EQ, která je specialistou v rychlém návrhu na míru a realizaci reklamních plachet. Pokud tedy Vaše firma nebo akce potřebuje nutně potisknout plachty nejen k reklamním účelům, je dobré kontaktovat firmu s velkou zkušeností a dobrými referencemi. Potisk plachet pak není jediná činnost, kterou Tennis EQ umí. Veškeré tenisové záclony a popruhy sítí a výroba samotných plachet!

Mig a Mag

Zkratkami MIG a MAG označujeme poloautomatické svařování kovů v ochranné atmosféře inertního (MIG) nebo aktivního (MAG) plynu. Proč poloautomatické? Protože přídavný materiál, který označujeme jako tzv. drátovou elektrodu, je do místa svařování přiváděn motorizovaným pohonem na základě povelu svářeče. Tento povel vydá svářeč stisknutím spínače na hořáku.

Číst dál: Mig a Mag

Prestige značka

Boty značky Prestige přicházejí s novým a moderním koncepcem – navrhni si svou vlastní Prestižku. Pokud tě nebaví jít s davem a mít boty, jako další tisíce lidí, tak není nic jednoduššího, než vstoupit do laboratoře na jejich stránkách a vytvořit si vlastní kreativní nápad.
Dokonce si můžete vybrat i střih boty – jestli chcete polobotku, tenisku ke kotníku nebo klasickou tenisku. Podle toho, jak se Prestige bota šije, si můžeš vybrat barevnou kombinaci – co kus, to jiná barva. Navíc na stránkách najdeš fotogalerii barevných bot pro inspiraci. Takže záleží opravdu jen na tobě, fantazii a tvém pocitu – takže pojď do toho! Ukaž svou barvu všem kolem, nebuď šedá myš. Navíc si spousta lidí myslí, že Prestige je obuv pro starou generaci, je ale na čase si přiznat, že tato obuv nezaspala a vydala se směrem k mladým.

Vazný trám

Pojem vazný trám (dříve též vazník) ve stavebnictví a tesařství označuje hlavní nosník krovu (tj. nosné konstrukce střechy). Jedná se o příčný vodorovný trám, na kterém zpravidla spočívá váha všech ostatních částí střechy.

Číst dál: Vazný trám

Dveře z plechu, zaženou každou neplechu!

Dnes plní dveře nejen estetickou, ale hlavně ochranou funkci. Jejich cílem je chránit váš majetek před vandaly a zloději. Váš dům či byt bude díky kvalitním dveřím ochráněn a vy se v něm budete cítit naprosto v bezpečí. Koupíte-li kvalitní bytelné plechové dveře, můžete si být jisti jejich dlouhou životností.
Jako vstupní dveře nejsou sice plechové dveře po estetické stránce ideální volbou, ale tyto dveře nachází uplatnění hlavně v garážích či ve sklepech. Objednat si můžete i plechové dveře na míru, pokud máte na výrobu speciální požadavky. Spousta firem, která se zabývá výrobou plechových dveří, vám vyhoví.